Історична довідка

В.Рогачицький район розташований в північній частині Херсонської області, межує з В.Лепетиським і Нижньосірогозським районами та Запорізькою областю, на заході з Каховським водосховищем. Центр району-Верхній Рогачик, селище міського типу, знаходиться в 184 км від обласного центру, та в 36 км від м. Енергодар з функціонуючими в ньому Запорізькими АЕС та ТЕС. Площа району – 1 тис. кв. км. Стан комунікацій в районі задовільний. Всі села зв’язані з райцентром дорогами з асфальтовим покриттям. Селищній та 5 сільським радам підпорядковані 21 населений пункт.

Історична довідкаДіюча мережа ЛПЗ району складається з центральної районної лікарні, райсанепідемстанції, Первомаївської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Ушкальської сільської лікарської амбулаторії та 13 фельдшерсько-акушерських пунктів. Територія району розділена на 2 сільські лікарські дільниці та приписну дільницю ЦРЛ.

Ведучою ланкою в наданні лікувально-профілактичної допомоги є центральна районна лікарня зі стаціонаром на 75 ліжок та поліклінікою з потужністю 163 відвідування в зміну.